Poslední kus!

Jané Crosswalk R trojkombinace

Jané Crosswalk R trojkombinace

- sportovní kočárek Crosswalk R

- hluboká korba Micro

- autosedačka Koos iSize R1 

- taška s přebalovací podložkou + pláštěnka na sportovní kočár

Kód produktu: 5545
Doporučená prodejní cena: 22 900
Vaše cena: 16 990
Ušetříte: 5910
Cena bez DPH: 14 041
dodání: Ihned

Varianta:

Vyberte variantu...
- +

Jané Crosswalk - jak už samotný název napovídá, jedná se o kočárek vhodný pro jízdu do terénu. Zároveň díky lehké hliníkové konstrukci bude správnou volbou i pro rodiče, kteří se pohybují s miminkem převážně po městě. Čtyři PU vypěněná kola pohodlně přejedou lesní i polní cesty. Přední kola s možností aretace a obě zadní se samostatným odpružením. Madlo je výškově nastavitelné s ruční parkovací brzdou. Zadní náprava podvozku je tvarovaná ve tvaru písmene C proto, aby každý kdo kočárek poveze, měl dost prostoru pro pohodlnou a volnou chůzi. Sportovní sezení lze na konstrukci nasadit po i proti směru jízdy. Při polohování sedáku máte dvě možnosti : 1. náklápění celého sezení, 2. přitažením popruhu na zádové opěrce jí buď více napřímíte, nebo položíte do úplného lehu. Polohování nožiček se ovládá samostatně. Stříšku kočárku je možné prodloužit tak, aby vaše dítě chránila před sluncem, větrem popřípadě drobným deštěm. Crossswalk je možné koupit buď jako samotný sportovní kočárek, nebo ve dvojkombinaci s hlubokou korbou, popř. jako trojkombinace s autosedačkou. Firma Jané vyrábí podvozky kočárků s upínacím systémem Pro-fix ( bez adaptérů) díky kterému, hlubokou korbu nebo autosedačku pohodlně nasadíte rychle a pohodlně jednou rukou. Crosswalk je určitě jeden z nejprodávanějších a nejžádanějších kočárků v ČR.

Jané Micro - lehká, skladná a prostorná hluboká korba. Díky upínacímu systému Pro - Fix lze nasadit na všechny podvozky kočárků Jané . Lužko je vybaveno upínacími popruhy, díky kterým se zabrání případnému houpání na konstrukci. Má prodlužovací stříšku, která spolehlivě miminko chrání. Hluboká korbička se dá velmi snadno složit a zabere tak minimum místa. Korbička je určená pro miminka do 9kg.

Koos iSize R1 autosedačka s dvojitou instalací: isofix nebo bezpečnostní pás. Autosedačka je kompatibilni s podvozky kočárků Jané bez pomoci adaptérů.

- opěrka hlavy: 5 pozic
- ochrana hlavy proti bočnímu nárazu
- samostatná báze izofixu
- zmenšovací novorozenecká vložka od 40 do 60 cm.
- prodyšné textilní materiály.

 

Hmotnost podvozku 10,5 kg
Rozměry složeného podvozku 67 x 60 x 36 cm
Rozměry rozloženého podvozku 83 x 60x 46 cm
Rozměr sportovního sezení 4,4 kg
Nosnost 15 kg
Součástí produktu taška, pláštěnka
Hmotnost hluboké korby 4 kg
Vnitřní rozměry hluboké korby 74 x 33 cm
Rozměr vnější rozměr hluboké korby 80 x 42 cm
Nosnost u hluboké korby 0 - 9kg
Hmotnost autosedačky 3 Kg
Rozměr rorměr autosedačky 66 x 44 x 58 cm
Skupina autosedačka pro děti 0-13kg / 40 - 83 cm